rules

قوانین و مقررات

استفاده از کلیه امکانات وب سایت نیازمندی های استخدامی مهندسین عمران، مستلزم قبول این قوانین و مقررات بوده و ثبت نام در وب سایت به منزله قبول تمامی این شرایط و قوانین می باشد.

۱- کلیه فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

۲- وب سایت نیازمندی های استخدامی مهندسین عمران به هیچ عنوان خدمات کاریابی ارائه نمی دهد و صرفا اقدام به جمع آوری، دسته بندی و بازنشر آگهی های استخدام و اخبار استخدامی در حوزه مهندسی عمران می نماید.

۳- وب سایت نیازمندی های استخدامی مهندسین عمران بدون اجازه صاحبان اطلاعات به هیچ عنوان دست به تغییر و یا مخدوش کردن آنها نمی زند.

۴- هنگام مراجعه به شرکتهای خصوصی متقاضی نیرو، از پرداخت هرگونه هزینه بابت تکمیل فرم رزومه یا درخواست همکاری و ثبت نام خودداری فرمایید چرا که این امر کاملا غیرقانونی است.

۵- نکته بسیار مهم: چنانچه بانوان عزیز برای  هر شغلی دعوت به مصاحبه شدند، در مراجعات اولیه حتما در ساعات اداری و با یک همراه مراجعه نمایند.

۶- در صورت مشاهده هرگونه سوء استفاده و یا آگهی استخدام ناشایست و غیرمعقول، لطفاً سریعاً از طریق صفحه تماس با ما ، مسئولین سایت را مطلع فرمایید.

۷- به عنوان آگهی، توضیحات موقعیت شغلی و همچنین سایر موارد مندرج در آگهی استخدام دقت کنید. چنانچه هرکدام از موارد موجود در آگهی استخدام منطقی نبود از پذیرش شغل خودداری کنید تا از سوءاستفاده افراد سودجو جلوگیری کنید.

۸- وب سایت نیازمندی های استخدامی مهندسین عمران هیچگونه تعهد و مسئولیتی نسبت به صحت، دقت، کامل بودن و شایستگی اطلاعات ثبت شده از سوی کارفرمایان در سایت را نداشته و بررسی صحت و سقم اطلاعات به عهده کارجویان عزیز می باشد.

۹- کلیه اطلاعات مربوط به آگهی های استخدامی در صورت درخواست مراجع ذیصلاح و قانونی در اختیار نهادهای قضایی و انتظامی قرار خواهد گرفت.

۱۰- کارفرما می بایست تمام اطلاعات دریافتی خود از کارجو را صرفاً جهت موارد استخدامی استفاده نماید و از فاش نمودن اطلاعات خودداری نماید، در غیر اینصورت دچار پیگرد قانونی خواهد شد.

۱۱- محتویات این صفحه می تواند بدون اطلاع قبلی تغییر کند و یا ویرایش شود و از این حیث وب سایت نیازمندی های استخدامی مهندسین عمران مسئولیتی در قبال اطلاع رسانی به کاربران محترم ندارد و کاربران می توانند با مراجعه مداوم به این صفحه از آخرین قوانین مطلع شوند.

۱۲- وب سایت نیازمندی های استخدامی مهندسین عمران دارای کلیه مجوزهای لازم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت صنعت و معدن و تجارت در حوزه فعالیتش بوده و مستندات آن نزد سایت موجود و محفوظ است.

 

bigtheme