استخدام مهندس اجرایی دارای سابقه کار در پروژه های اسکلت بتونی

به مهندس اجرایی واجد شرایط زیر در یک شرکت بزرگ عمرانی ساخت و ساز پروژه های بزرگ اسکلت بتنی و فلزی در یکی از پروژه های خود (نزدیک به پارک ملت) جهت تکمیل واحد اجرا استان تهران نیازمندیم :

  1. سابقه کار حداقل ۶ سال
  2. دارای سابقه کار در پروژه های اسکلت بتونی
  3. فقط مقیم تهران
  4. بیمه دارد با حقوق مناسب

متقاضیان محترم لطفا رزومه خود را در قالب PDF به آدرس ایمیل و یا از طریق تلگرام به شماره زیر ارسال نمایند:

تنها اعضاء ویژه سایت که دارای اشتراک می باشند، قادر به مشاهده اطلاعات تماس این آگهی هستند. برای دسترسی به اطلاعات تماس آگهی ها، لطفا ثبت نام نموده و یا اگر قبلا عضو شده اید، نسبت به ورود به حساب کاربری و تمدید اشتراک عضویت خود اقدام فرمائید.

منبع : ای استخدام

هشدار پلیس فتا:

مراقب کلاهبرداران باشید! لطفا پس از برقراری تماس از طرف شرکت مبنی بر اینکه رزومه شما مورد قبول واقع شده است، در صورتیکه خواستار واریز کردن مبلغی پول به حساب شرکت شدند، اجتناب نموده و سریعا گزارش دهید!

هشدار ما:

“نیازمندی های استخدامی مهندسین عمران” به عنوان سامانه ای که آگهی های استخدامی مرتبط را جمع آوری و بازنشر می کند هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده نداشته و درج آنها به منزله تأیید آگهی نمی باشد! لذا خواهشمند است در مراحل استخدام نهایت دقت را بفرمائید.

ثبت نام در خبرنامه

برای دریافت آگهی های استخدام در ایمیل خود، لطفا در خبرنامه ثبت نام نمائید.لطفا صبر کنید…


ثبت نام شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد. از این پس، آگهی های استخدامی را در ساعات ۳ بعد از ظهر و ۱۱ شب در ایمیل خود خواهید داشت.

عمران
← مطلب قبلی استخدام یک نیرو آشنا با اتوکد و سیویل تری دی جهت دفتر فنی در یاسوج
مطلب بعدی → استخدام لیسانس عمران بصورت پاره وقت جهت کار در بخش استاندارد کارخانه بتون
bigtheme