استخدام طراحان داخلی خانم حرفه ای و توانمند به سبک های مدرن و کلاسیک

از طراحان داخلی خانم حرفه ای و توانمند به سبک های مدرن و کلاسیک، خوش سلیقه و خوش ذوق با سابقه کار جهت همکاری در دفتر دکوراسیون داخلی با حقوق عالی در شیراز دعوت به عمل میاید.

متقاضیان محترم لطفا رزومه و نمونه کارهای خود را در قالب pdf از طریق واتس اپ به شماره زیر ارسال نمایند:

تنها اعضاء ویژه سایت که دارای اشتراک می باشند، قادر به مشاهده اطلاعات تماس این آگهی هستند. برای دسترسی به اطلاعات تماس آگهی ها، لطفا ثبت نام نموده و یا اگر قبلا عضو شده اید، نسبت به ورود به حساب کاربری و تمدید اشتراک عضویت خود اقدام فرمائید.

منبع: دیوار

هشدار پلیس فتا:

مراقب کلاهبرداران باشید! لطفا پس از برقراری تماس از طرف شرکت مبنی بر اینکه رزومه شما مورد قبول واقع شده است، در صورتیکه خواستار واریز کردن مبلغی پول به حساب شرکت شدند، اجتناب نموده و سریعا گزارش دهید!

هشدار ما:

“نیازمندی های استخدامی مهندسین عمران” به عنوان سامانه ای که آگهی های استخدامی مرتبط را جمع آوری و بازنشر می کند هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده نداشته و درج آنها به منزله تأیید آگهی نمی باشد! لذا خواهشمند است در مراحل استخدام نهایت دقت را بفرمائید.

ثبت نام در خبرنامه

برای دریافت آگهی های استخدام در ایمیل خود، لطفا در خبرنامه ثبت نام نمائید.لطفا صبر کنید…


ثبت نام شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد. از این پس، آگهی های استخدامی را در ساعات ۳ بعد از ظهر و ۱۱ شب در ایمیل خود خواهید داشت.

معماری
← مطلب قبلی استخدام دو ردیف شغلی مهندس نقشه بردار مسلط به نرم افزار و تهیه ازبیلت
مطلب بعدی → استخدام مهندس عمران آقا با ۳ سال سابقه جهت کار در شرکت پیمانکاری
bigtheme