استخدام دو ردیف شغلی مهندس نقشه بردار مسلط به نرم افزار و تهیه ازبیلت

به مهندس نقشه بردار جهت ردیف های شغلی زیر در تهران نیاز می باشد:

  1. نقشه بردار آقا با حداقل ۵ سال سابقه کار و مسلط به پروژه های تهیه ازبیلت خطوط شبکه اب و فاضلاب و نرم افزار های نقشه برداری زمینی
  2. کارشناس نقشه برداری خانم یا آقا و مسلط به نرم افزارهای نقشه برداری civil3d, Leica geo office, محاسبات پروژه های زمینی و تحربه کافی در محاسبه احجام و طراحی خطوط پروژه

متقاضیان محترم لطفا رزومه خود را از طریق تلگرام به آیدی زیر ارسال نمایند:

تنها اعضاء ویژه سایت که دارای اشتراک می باشند، قادر به مشاهده اطلاعات تماس این آگهی هستند. برای دسترسی به اطلاعات تماس آگهی ها، لطفا ثبت نام نموده و یا اگر قبلا عضو شده اید، نسبت به ورود به حساب کاربری و تمدید اشتراک عضویت خود اقدام فرمائید.

هشدار پلیس فتا:

مراقب کلاهبرداران باشید! لطفا پس از برقراری تماس از طرف شرکت مبنی بر اینکه رزومه شما مورد قبول واقع شده است، در صورتیکه خواستار واریز کردن مبلغی پول به حساب شرکت شدند، اجتناب نموده و سریعا گزارش دهید!

هشدار ما:

“نیازمندی های استخدامی مهندسین عمران” به عنوان سامانه ای که آگهی های استخدامی مرتبط را جمع آوری و بازنشر می کند هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده نداشته و درج آنها به منزله تأیید آگهی نمی باشد! لذا خواهشمند است در مراحل استخدام نهایت دقت را بفرمائید.

ثبت نام در خبرنامه

برای دریافت آگهی های استخدام در ایمیل خود، لطفا در خبرنامه ثبت نام نمائید.لطفا صبر کنید…


ثبت نام شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد. از این پس، آگهی های استخدامی را در ساعات ۳ بعد از ظهر و ۱۱ شب در ایمیل خود خواهید داشت.

نقشه برداري
← مطلب قبلی استخدام مهندس عمران با سابقه بین ۸ تا ۱۲ سال سابقه نظارت و مسلط بر نظارت پروژه های مشارکت
مطلب بعدی → استخدام طراحان داخلی خانم حرفه ای و توانمند به سبک های مدرن و کلاسیک
bigtheme