استخدام کادر آموزشی تحقیقاتی جهت تاسیس و راه اندازی یک موسسه دانش بنیان آموزشی تحقیقاتی

به کادر آموزشی تحقیقاتی به منظور تکمیل کادر جهت تاسیس و راه اندازی یک موسسه دانش بنیان آموزشی تحقیقاتی که هدف آن تولید و توسعه یک سری نرم افزار و کتب کمک آموزشی در رشته معماری می باشد، در شیراز نیازمندیم .

  • روند اولیه و مقدماتی موسسه طی شده است.

متقاضیان محترم لطفا رزومه تحصیلی و کاری خود را به آدرس ایمیل و یا از طریق تلگرام به شماره زیر ارسال نمایند:

تا پس از بررسی جهت جلسه توجیهی و ارائه جزییات کار هماهنگ شود.

تنها اعضاء ویژه سایت که دارای اشتراک می باشند، قادر به مشاهده اطلاعات تماس این آگهی هستند. برای دسترسی به اطلاعات تماس آگهی ها، لطفا ثبت نام نموده و یا اگر قبلا عضو شده اید، نسبت به ورود به حساب کاربری و تمدید اشتراک عضویت خود اقدام فرمائید.

منبع : ایران استخدام

هشدار پلیس فتا:

مراقب کلاهبرداران باشید! لطفا پس از برقراری تماس از طرف شرکت مبنی بر اینکه رزومه شما مورد قبول واقع شده است، در صورتیکه خواستار واریز کردن مبلغی پول به حساب شرکت شدند، اجتناب نموده و سریعا گزارش دهید!

هشدار ما:

“نیازمندی های استخدامی مهندسین عمران” به عنوان سامانه ای که آگهی های استخدامی مرتبط را جمع آوری و بازنشر می کند هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده نداشته و درج آنها به منزله تأیید آگهی نمی باشد! لذا خواهشمند است در مراحل استخدام نهایت دقت را بفرمائید.

ثبت نام در خبرنامه

برای دریافت آگهی های استخدام در ایمیل خود، لطفا در خبرنامه ثبت نام نمائید.لطفا صبر کنید…


ثبت نام شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد. از این پس، آگهی های استخدامی را در ساعات ۳ بعد از ظهر و ۱۱ شب در ایمیل خود خواهید داشت.

معماری
← مطلب قبلی استخدام یک مهندس دفتر فنی مسلط به فهرست بهاء ، برنامه تدبیر و تعدیل و یکنفر مهندس اجرا
مطلب بعدی → استخدام محقق و پژوهشگر مسلط به نرم افزارهای تخصصی به صورت دور کاری و پروژه ای
bigtheme