استخدام دو نفر مهندس معماری با حداقل ۵ سال سابقه طراحی به صورت تمام وقت

برای گزارش خطا، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

به دو نفر مهندس معماری در شرکت مهندسین مشاور رتبه یک در تخصص ساختمان های بهداشتی و درمانی در استان تهران ، بلوار آفریقا با شرایط زیر به صورت تمام وقت نیازمندیم :

  1. طراح فاز یک
  2. کارشناسی یا کارشناسی ارشد رشته معماری
  3. مسلط به نرم افزارهای طراحی
  4. با حداقل ۵ سال سابقه طراحی در زمینه ساختمان های بهداشتی و درمانی (بیمارستانی)
  5. مسلط به تدوین و ارائه گزارش مطالعات پیدایش پروژه

متقاضیان محترم لطفا رزومه( CV)، Portfolio و یا نمونه کار فاز ۱) به انضمام سوابق دقیق فعالیت های شغلی پیشین) خود را با فرمت PDF به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند:

تنها اعضاء ویژه سایت که دارای اشتراک می باشند، قادر به مشاهده اطلاعات تماس این آگهی هستند. برای دسترسی به اطلاعات تماس آگهی ها، لطفا ثبت نام نموده و یا اگر قبلا عضو شده اید، نسبت به ورود به حساب کاربری و تمدید اشتراک عضویت خود اقدام فرمائید.

منبع : ای استخدام

هشدار پلیس فتا:

مراقب کلاهبرداران باشید! لطفا پس از برقراری تماس از طرف شرکت مبنی بر اینکه رزومه شما مورد قبول واقع شده است، در صورتیکه خواستار واریز کردن مبلغی پول به حساب شرکت شدند، اجتناب نموده و سریعا گزارش دهید!

هشدار ما:

“نیازمندی های استخدامی مهندسین عمران” به عنوان سامانه ای که آگهی های استخدامی مرتبط را جمع آوری و بازنشر می کند هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده نداشته و درج آنها به منزله تأیید آگهی نمی باشد! لذا خواهشمند است در مراحل استخدام نهایت دقت را بفرمائید.

معماری
← مطلب قبلی استخدام مهندس خط و سازه های ریلی خانم و مهندس نقشه برداری آقا
مطلب بعدی → استخدام مهندس اجرا آشنا به امور گودبرداری جهت همکاری در کارگاه ساختمانی
bigtheme