استخدام اکیپ نقشه برداری جهت برداشت و میخکوبی مسیر در شهرکرد

برای گزارش خطا، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

به اکیپ نقشه برداری جهت برداشت و میخکوبی مسیری به طول ۱۳ کیلومتر و به عرض ۱۰۰متر ، ۵۰ متر طرفین آکس در شهرکرد نیازمندیم .

  • تهیه تجهیزات و ایجاد بنچ مارک به عهده اکیپ نقشه برداری می باشد.

جزییات : پروژه تعریض جاده به طول ۱۳ کیلومتر ، برداشت توپوگرافی از آکس مسیر موجود ۵۰ متر به طرفین و میخکوبی آکس و دو طرف جاده موجود و برداشت روی میخ ها و از لب آسفالت به سمت بیرون مسیر فقط برداشت توپو بدون میخکوبی می باشد.

متقاضیان محترم لطفا رزومه و قیمت پیشنهادی خود را از طریق تلگرام به آیدی زیر ارسال نمایند:

تنها اعضاء ویژه سایت که دارای اشتراک می باشند، قادر به مشاهده اطلاعات تماس این آگهی هستند. برای دسترسی به اطلاعات تماس آگهی ها، لطفا ثبت نام نموده و یا اگر قبلا عضو شده اید، نسبت به ورود به حساب کاربری و تمدید اشتراک عضویت خود اقدام فرمائید.

هشدار پلیس فتا:

مراقب کلاهبرداران باشید! لطفا پس از برقراری تماس از طرف شرکت مبنی بر اینکه رزومه شما مورد قبول واقع شده است، در صورتیکه خواستار واریز کردن مبلغی پول به حساب شرکت شدند، اجتناب نموده و سریعا گزارش دهید!

هشدار ما:

“نیازمندی های استخدامی مهندسین عمران” به عنوان سامانه ای که آگهی های استخدامی مرتبط را جمع آوری و بازنشر می کند هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده نداشته و درج آنها به منزله تأیید آگهی نمی باشد! لذا خواهشمند است در مراحل استخدام نهایت دقت را بفرمائید.

نقشه برداري
← مطلب قبلی استخدام محقق و پژوهشگر مسلط به نرم افزارهای تخصصی به صورت دور کاری و پروژه ای
مطلب بعدی → استخدام کارشناس HSE ایمنی و بهداشت و کارشناس نقشه برداری دارای سابقه کار
bigtheme