استخدام مهندس عمران با سابقه نظارت بر پروژه های راهسازی ، ساختمانی و شهرسازی

به مهندس عمران با سابقه نظارت بر پروژه های راهسازی ، ساختمانی و شهرسازی در شرکت مهندسین مشاور در استان کرمانشاه روستاهای شهرستانهای : ثلاث باباجانی – گیلانغرب – سرپل ذهاب – دالاهو – جوانرود – روانسر – پاوه و اسلام آباد غرب با شرایط زیر نیازمندیم :

  1. داشتن حداقل ۳ سال سابقه بیمه برای ناظرین و ۱۰ سال سابقه بیمه برای سرناظر الزامی است. (مستند به بیمه و گواهی کار از شرکت های قبلی)_کپی سوابق بیمه ای خود را به پیوست رزومه ارسال نمایید.
  2. هزینه های ایاب و ذهاب به محل پروژه و غذای روزانه در شهرستانهای فوق و یا اسکان احتمالی بعهده ناظرین میباشد. (اولویت با ناظرینی است که وسیله نقلیه شخصی دارند)
  3. گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد به مواد مخدر در بدو استخدام از ناظرین اخذ میگردد.
  4. جهت مصاحبه و عقد قرارداد حضور ناظرین در دفترمرکزی شرکت در تهران الزامی است.
  5. زمان واریز حقوق ناظرین شرکت با توجه به پرداختهای کارفرما و میزان تایید حضورشان در پروژه که به تایید ناظرین کارفرمای شرکت رسیده است،میباشد.
  6. ارائه تضمین معتبر (چک یا سفته) جهت انعقاد قرارداد از طرف ناظرین الزامی میباشد.
  7. علاوه بر سابقه بیمه، از روی اصل کلیه مدارک شناسایی و تحصیلی و گواهی کارها بهمراه گواهینامه دوره های گذرانده اسکن با کیفیت مطلوب تهیه کرده و به پیوست رزومه خود ارسال نمایید.
  8. شرکت در آزمون ورودی رایگان و کسب نمره قبولی در آن الزامی است.
  9. در صورت امکان استفاده از خودرو شخصی خود در حین پروژه، حتماً در رزومه قید نمایید.

متقاضیان محترم لطفا رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند:

تنها اعضاء ویژه سایت که دارای اشتراک می باشند، قادر به مشاهده اطلاعات تماس این آگهی هستند. برای دسترسی به اطلاعات تماس آگهی ها، لطفا ثبت نام نموده و یا اگر قبلا عضو شده اید، نسبت به ورود به حساب کاربری و تمدید اشتراک عضویت خود اقدام فرمائید.

منبع : ای استخدام

هشدار پلیس فتا:

مراقب کلاهبرداران باشید! لطفا پس از برقراری تماس از طرف شرکت مبنی بر اینکه رزومه شما مورد قبول واقع شده است، در صورتیکه خواستار واریز کردن مبلغی پول به حساب شرکت شدند، اجتناب نموده و سریعا گزارش دهید!

هشدار ما:

“نیازمندی های استخدامی مهندسین عمران” به عنوان سامانه ای که آگهی های استخدامی مرتبط را جمع آوری و بازنشر می کند هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده نداشته و درج آنها به منزله تأیید آگهی نمی باشد! لذا خواهشمند است در مراحل استخدام نهایت دقت را بفرمائید.

ثبت نام در خبرنامه

برای دریافت آگهی های استخدام در ایمیل خود، لطفا در خبرنامه ثبت نام نمائید.لطفا صبر کنید…


ثبت نام شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد. از این پس، آگهی های استخدامی را در ساعات ۳ بعد از ظهر و ۱۱ شب در ایمیل خود خواهید داشت.

راه ترابری عمران
← مطلب قبلی استخدام مهندس معمار یا عمران مسلط به نرم افزار اتوکد و ترسیم نقشه های فاز ۲
مطلب بعدی → استخدام مهندسی سیویل با بیش از ۳ سال تجربه کار در دفتر طراحی مهندسی
bigtheme