استخدام یک نفر لیسانس عمران مسلط به کارهای دفتر فنی و آیین نامه و بخشنامه ها

به یک نفر لیسانس عمران مسلط به کارهای دفتر فنی و آیین نامه و بخشنامه ها ، نرم افزار تکسا ، تهیه صورتجلسات و آشنا به نرم افزار msp و از همه مهمتر متعهد جهت کار در پروژه ساختمانی واقع در عسلویه نیازمندیم .

  • حقوق ماهیانه ۳ میلیون تومان بعلاوه بیمه، خوابگاه – در ماه ۲۳ روز کار و ۷ روز مرخصی
  • هزینه رفت و برگشت به مرخصی به عهده شرکت نمی باشد

متقاضیان محترم لطفا رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند:

تنها اعضاء ویژه سایت که دارای اشتراک می باشند، قادر به مشاهده اطلاعات تماس این آگهی هستند. برای دسترسی به اطلاعات تماس آگهی ها، لطفا ثبت نام نموده و یا اگر قبلا عضو شده اید، نسبت به ورود به حساب کاربری و تمدید اشتراک عضویت خود اقدام فرمائید.

منبع : وب سایت

هشدار پلیس فتا:

مراقب کلاهبرداران باشید! لطفا پس از برقراری تماس از طرف شرکت مبنی بر اینکه رزومه شما مورد قبول واقع شده است، در صورتیکه خواستار واریز کردن مبلغی پول به حساب شرکت شدند، اجتناب نموده و سریعا گزارش دهید!

هشدار ما:

“نیازمندی های استخدامی مهندسین عمران” به عنوان سامانه ای که آگهی های استخدامی مرتبط را جمع آوری و بازنشر می کند هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده نداشته و درج آنها به منزله تأیید آگهی نمی باشد! لذا خواهشمند است در مراحل استخدام نهایت دقت را بفرمائید.

ثبت نام در خبرنامه

برای دریافت آگهی های استخدام در ایمیل خود، لطفا در خبرنامه ثبت نام نمائید.لطفا صبر کنید…


ثبت نام شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد. از این پس، آگهی های استخدامی را در ساعات ۳ بعد از ظهر و ۱۱ شب در ایمیل خود خواهید داشت.

عمران
← مطلب قبلی استخدام تعدادی مهندس خانم با تحصیلات فوق دیپلم یا لیسانس عمران یا معماری
مطلب بعدی → استخدام یک مهندس عمران مسلط به نرم افزار عمران به عنوان مدیر و مربی
bigtheme