استخدام کارشناس دفتر فنی و مسئول کنترل کیفیت مسلط به زبان انگلیسی

شرکت عمران آذرستان به نیروهای واجد شرایط زیر در استان تهران و بوشهر نیازمندیم :

  1. کارشناس دفتر فنی : مسلط به زبان انگلیسی – حداقل ۱۰ سال سابقه کار در دفتر فنی – تجربه کار در پروژه های نیروگاهی و صنعتی – محل کار : بوشهر
  2. مسئول کنترل کیفیت : مسلط به زبان انگلیسی – دارای حداقل ۸ سال سابقه کار – محل کار : بوشهر
  3. کارشناس دفتر فنی : مسلط به زبان انگلیسی – حداقل ۱۰ سال سابقه کار در دفتر فنی – تجربه کار در پروژه های نیروگاهی و صنعتی – محل کار : تهران

متقاضیان محترم لطفا رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند:

تنها اعضاء ویژه سایت که دارای اشتراک می باشند، قادر به مشاهده اطلاعات تماس این آگهی هستند. برای دسترسی به اطلاعات تماس آگهی ها، لطفا ثبت نام نموده و یا اگر قبلا عضو شده اید، نسبت به ورود به حساب کاربری و تمدید اشتراک عضویت خود اقدام فرمائید.

منبع : جراید

هشدار پلیس فتا:

مراقب کلاهبرداران باشید! لطفا پس از برقراری تماس از طرف شرکت مبنی بر اینکه رزومه شما مورد قبول واقع شده است، در صورتیکه خواستار واریز کردن مبلغی پول به حساب شرکت شدند، اجتناب نموده و سریعا گزارش دهید!

هشدار ما:

“نیازمندی های استخدامی مهندسین عمران” به عنوان سامانه ای که آگهی های استخدامی مرتبط را جمع آوری و بازنشر می کند هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده نداشته و درج آنها به منزله تأیید آگهی نمی باشد! لذا خواهشمند است در مراحل استخدام نهایت دقت را بفرمائید.

ثبت نام در خبرنامه

برای دریافت آگهی های استخدام در ایمیل خود، لطفا در خبرنامه ثبت نام نمائید.لطفا صبر کنید…


ثبت نام شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد. از این پس، آگهی های استخدامی را در ساعات ۳ بعد از ظهر و ۱۱ شب در ایمیل خود خواهید داشت.

عمران
← مطلب قبلی استخدام طراح کابینت دارای حداقل ۲ سال سابقه کاری مرتبط و مسلط به نرم افزار اتوکد
مطلب بعدی → استخدام یک نفر مهندس عمران خانم با روابط عمومی بالا در شرکت اجرای نمای مدرن
bigtheme