استخدام یک نقشه کش و کارتوگراف نقشه برداری جهت کار در شرکت مشاور

به یک نقشه کش و کارتوگراف نقشه برداری جهت کار در شرکت مشاور واقع در شیراز با شرایط زیر نیازمندیم:

  1. با تسلط کامل به ترسیم نقشه های مربوط به رشته نقشه برداری از جمله توپوگرافی؛ ترسیم پلان مسطحاتی؛ شیت بندی و لژاند گذاری نقشه و … / همگی طبق استانداردهای سازمان نقشه برداری
  2. ضمنا حضور در دفتر کار بصورت مداوم لزومی ندارد.

متقاضیان محترم لطفا با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند:

تنها اعضاء ویژه سایت که دارای اشتراک می باشند، قادر به مشاهده اطلاعات تماس این آگهی هستند. برای دسترسی به اطلاعات تماس آگهی ها، لطفا ثبت نام نموده و یا اگر قبلا عضو شده اید، نسبت به ورود به حساب کاربری و تمدید اشتراک عضویت خود اقدام فرمائید.

منبع : وب سایت

هشدار پلیس فتا:

مراقب کلاهبرداران باشید! لطفا پس از برقراری تماس از طرف شرکت مبنی بر اینکه رزومه شما مورد قبول واقع شده است، در صورتیکه خواستار واریز کردن مبلغی پول به حساب شرکت شدند، اجتناب نموده و سریعا گزارش دهید!

هشدار ما:

“نیازمندی های استخدامی مهندسین عمران” به عنوان سامانه ای که آگهی های استخدامی مرتبط را جمع آوری و بازنشر می کند هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده نداشته و درج آنها به منزله تأیید آگهی نمی باشد! لذا خواهشمند است در مراحل استخدام نهایت دقت را بفرمائید.

ثبت نام در خبرنامه

برای دریافت آگهی های استخدام در ایمیل خود، لطفا در خبرنامه ثبت نام نمائید.لطفا صبر کنید…


ثبت نام شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد. از این پس، آگهی های استخدامی را در ساعات ۳ بعد از ظهر و ۱۱ شب در ایمیل خود خواهید داشت.

عمران نقشه برداري
← مطلب قبلی استخدام یک طراح فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تهران
مطلب بعدی → استخدام طراح معماری ساختمان مسلط به طراحی پلان و طراحی داخلی و خارجی
bigtheme