استخدام تعدادی نیرو خانم فوق دیپلم معماری مسلط به اتوکد و ضوابط معماری و شهرسازی

به تعدادی نیرو خانم فوق دیپلم معماری مسلط به اتوکد و ضوابط معماری و شهرسازی جهت ترسیم نقشه های فاز ۱و ۲، انجام امورات دفتری و انجام کارهای اداری نظام مهندسی در شرکت مهندسین مشاور واقع در تبریز با شرایط زیر نیازمندیم.

  • ساعت کاری ۹ صبح الی ۳ بعد از ظهر و از ۵ بعدازظهر تا ۸ شب
  • شرایط سنی: ۲۲ تا ۳۰ سال
  • از استخدام افراد دانشجو معذوریم.
  • حقوق پایه ۸۰۰ خواهد بود.

متقاضیان محترم لطفا با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند:

تنها اعضاء ویژه سایت که دارای اشتراک می باشند، قادر به مشاهده اطلاعات تماس این آگهی هستند. برای دسترسی به اطلاعات تماس آگهی ها، لطفا ثبت نام نموده و یا اگر قبلا عضو شده اید، نسبت به ورود به حساب کاربری و تمدید اشتراک عضویت خود اقدام فرمائید.

منبع : وب سایت

هشدار پلیس فتا:

مراقب کلاهبرداران باشید! لطفا پس از برقراری تماس از طرف شرکت مبنی بر اینکه رزومه شما مورد قبول واقع شده است، در صورتیکه خواستار واریز کردن مبلغی پول به حساب شرکت شدند، اجتناب نموده و سریعا گزارش دهید!

هشدار ما:

“نیازمندی های استخدامی مهندسین عمران” به عنوان سامانه ای که آگهی های استخدامی مرتبط را جمع آوری و بازنشر می کند هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده نداشته و درج آنها به منزله تأیید آگهی نمی باشد! لذا خواهشمند است در مراحل استخدام نهایت دقت را بفرمائید.

ثبت نام در خبرنامه

برای دریافت آگهی های استخدام در ایمیل خود، لطفا در خبرنامه ثبت نام نمائید.لطفا صبر کنید…


ثبت نام شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد. از این پس، آگهی های استخدامی را در ساعات ۳ بعد از ظهر و ۱۱ شب در ایمیل خود خواهید داشت.

معماری
← مطلب قبلی استخدام طراح مسلط به اسکتچاپ و ۳d max و توانمند در آنالیز و کات مستر
مطلب بعدی → استخدام سرپرست کارگاه با تجربه و مسلط به تولید سازه های بتنی در عباس آباد
bigtheme