استخدام مهندسین رشته های فنی مهندسی جهت کار در شرکت پایدار سازان آریا

شرکت پایدار سازان آریا زیر مجموعه گروه سرمایه گذاری پایدار در زمینه طراحی، نظارت و اجرای پروژه های عمرانی در رشته های فنی مهندسی زیر جهت کار در سنندج دعوت به همکاری می نماید :

  • عمران
  • نقشه برداری
  • نقشه کشی

متقاضیان محترم لطفا رزومه خود را از طریق پیامک به شماره زیر ارسال نمایند:

تنها اعضاء ویژه سایت که دارای اشتراک می باشند، قادر به مشاهده اطلاعات تماس این آگهی هستند. برای دسترسی به اطلاعات تماس آگهی ها، لطفا ثبت نام نموده و یا اگر قبلا عضو شده اید، نسبت به ورود به حساب کاربری و تمدید اشتراک عضویت خود اقدام فرمائید.

*رزومه شامل : نام نام خانوادگی ، سن، وضعیت تاهل ، رشته و مقطع تحصیلی

منبع : وب سایت

هشدار پلیس فتا:

مراقب کلاهبرداران باشید! لطفا پس از برقراری تماس از طرف شرکت مبنی بر اینکه رزومه شما مورد قبول واقع شده است، در صورتیکه خواستار واریز کردن مبلغی پول به حساب شرکت شدند، اجتناب نموده و سریعا گزارش دهید!

هشدار ما:

“نیازمندی های استخدامی مهندسین عمران” به عنوان سامانه ای که آگهی های استخدامی مرتبط را جمع آوری و بازنشر می کند هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده نداشته و درج آنها به منزله تأیید آگهی نمی باشد! لذا خواهشمند است در مراحل استخدام نهایت دقت را بفرمائید.

ثبت نام در خبرنامه

برای دریافت آگهی های استخدام در ایمیل خود، لطفا در خبرنامه ثبت نام نمائید.لطفا صبر کنید…


ثبت نام شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد. از این پس، آگهی های استخدامی را در ساعات ۳ بعد از ظهر و ۱۱ شب در ایمیل خود خواهید داشت.

عمران نقشه برداري
← مطلب قبلی استخدام دانشجو با فارغ تحصیل عمران یا معماری جهت سرکشی و بازدید از پروژه ها
مطلب بعدی → استخدام معمار تجربی و مهندس مجرب بعنوان سرپرست کارگاه ساختمان
bigtheme