استخدام یک نفر کارشناس نقشه برداری جهت تصحیح، ترمیم و توسعه خطوط لوله

به یک نفر کارشناس نقشه برداری جهت تصحیح، ترمیم و توسعه خطوط لوله برای خاکبرداری و تسطیح قسمتی از سایت پروژه بمدت ۳ الی ۴ ماه در عسلویه با شرایط ذیل نیازمندیم :

  1. اسکان و ۲ وعده غذایی به عهده شرکت میباشد .
  2. در ابتدا به مدت ۱۰ روز همکاری آزمایشی (با تامین اسکان و وعده های غذایی و با احتساب دستمزد ۱۰ روز همکاری ، در صورت عدم توافق) و پس از آن به مدت حداقل ۳ ماه همکاری تمام وقت در این پروژه و سپس سایر پروژه های شرکت.
  3. داشتن دوربین و تجهیزات شخصی از سوی مهندسین و تکنسین های گرامی، یکی از اولویتهای شرکت بوده لذا خواهشمندیم در رزومه یا توضیحات ارسالی خود در صورت مالکیت تجهیزات نقشه برداری ، ضمن اعلام شماره تماس ،این آپشن را هم اعلام بفرمایید.
  4. در مورد حقوق درخواستی ، میزان مرخصی ماهانه و … در صورت تمایل ، پیشنهاد خود را اعلام نمایید و یا به صورت شفاهی با مدیریت پروژه مذاکره مینمایید.

متقاضیان محترم لطفا رزومه خود را از طریق تلگرام به شماره سرپرست دفتر فنی زیر ارسال نمایند:

هشدار پلیس فتا:

مراقب کلاهبرداران باشید! لطفا پس از برقراری تماس از طرف شرکت مبنی بر اینکه رزومه شما مورد قبول واقع شده است، در صورتیکه خواستار واریز کردن مبلغی پول به حساب شرکت شدند، اجتناب نموده و سریعا گزارش دهید!

هشدار ما:

“نیازمندی های استخدامی مهندسین عمران” به عنوان سامانه ای که آگهی های استخدامی مرتبط را جمع آوری و بازنشر می کند هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده نداشته و درج آنها به منزله تأیید آگهی نمی باشد! لذا خواهشمند است در مراحل استخدام نهایت دقت را بفرمائید.

ثبت نام در خبرنامه

برای دریافت آگهی های استخدام در ایمیل خود، لطفا در خبرنامه ثبت نام نمائید.لطفا صبر کنید…


ثبت نام شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد. از این پس، آگهی های استخدامی را در ساعات ۳ بعد از ظهر و ۱۱ شب در ایمیل خود خواهید داشت.

نقشه برداري
← مطلب قبلی استخدام سرپرست کارگاه با تجربه و متخصص در یک شرکت پیمانکاری معتبر
مطلب بعدی → استخدام دو نفر نیروی کمک نقشه بردار بومی همدان در یک شرکت معتبر
bigtheme