استخدام مهندس عمران جهت تکمیل کادر نظارت تصفیه خانه آب در شرکت مهندسین مشاور خزرآب

شرکت مهندسین مشاور خزرآب جهت تکمیل کادر نظارت تصفیه خانه آب شهرهای گروه الف استان مازندران واقع در شهرستان بابل از واجدین شرایط ذیل دعوت به همکاری مینماید:

 1. کارشناس مهندسی عمران، آب و فاضلاب
 2. آشنا به طراحی و عملیات اجرای تصفیه خانه آب
 3. دارای حداقل ۱۵سال سابقه کار مفید در امر نظارت

متقاضیان محترم لطفا رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال و یا با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند:

*مهلت ارسال حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۶/۱۵

 

هشدار پلیس فتا:

مراقب کلاهبرداران باشید! لطفا پس از برقراری تماس از طرف شرکت مبنی بر اینکه رزومه شما مورد قبول واقع شده است، در صورتیکه خواستار واریز کردن مبلغی پول به حساب شرکت شدند، اجتناب نموده و سریعا گزارش دهید!

هشدار ما:

“نیازمندی های استخدامی مهندسین عمران” به عنوان سامانه ای که آگهی های استخدامی مرتبط را جمع آوری و بازنشر می کند هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده نداشته و درج آنها به منزله تأیید آگهی نمی باشد! لذا خواهشمند است در مراحل استخدام نهایت دقت را بفرمائید.

ثبت نام در خبرنامه

برای دریافت آگهی های استخدام در ایمیل خود، لطفا در خبرنامه ثبت نام نمائید.لطفا صبر کنید…


ثبت نام شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد. از این پس، آگهی های استخدامی را در ساعات ۳ بعد از ظهر و ۱۱ شب در ایمیل خود خواهید داشت.

آب فاضلاب عمران
← مطلب قبلی استخدام نقشه بردار همراه با جی پی اس دو فرکانسه جهت کار تحقیقاتی اطراف تهران
مطلب بعدی → استخدام مهندس عمران دارای حداقل ۱۰ سال سابقه کاری ترجیحا در زمینه پروژه‌های بندر سازی

۲ دیدگاه

 1. سلام چرا آگهی که ۲۷۷ روز از زمان انتشارش گذشته را برای عضو شدن گذاشتید کار درستی نیست جهت جذب و دریافت مبلغ برای عضو کردن.

  • با سلام و احترام
   بد نیست بدانید که برخی از آگهی های استخدامی با توجه به اینکه ممکنه نیرو جذب نکرده باشن و یا در مقطعی متفاوت نیاز به نیروی جدید در آن موقعیت شغلی داشته باشن، آگهی استخدامی خود را بروز میکنن؛ ضمن اینکه نیازمندی های استخدامی مهندسین عمران تنها منتشر کننده آگهی ها بوده و صحت و سقم آنها در این مجموعه بررسی نمی شود.
   نظر شما محترم ولیکن در شخصیت یک مهندس عمران نیست و نیازمندی های استخدامی مهندسین عمران نیز اصراری به عضویت شما کارجوی گرامی ندارد!
   با آرزوی موفقیت

bigtheme