استخدام مهندس عمران با حداقل ۷ سال سابقه کاری در زمینه های ابنیه، سازه های بتنی

به یک نفر مهندس عمران با حداقل ۷ سال سابقه کاری در زمینه های ابنیه، سازه های بتنی (مخازن بتنی) ، محوطه سازی جهت کلیه امور مربوط به دفتر فنی شامل متره و برآورد احجام ، صورت‌جلسات کارکرد ، صورت وضعیت های کارکرد شرکت و پیمانکاران ، گزارشات مقایسه ای ، برنامه زمانبندی ماهانه ، گزارشات ماهانه و روزانه و تعدیل صورت وضعیت های کارکرد و کلیه امور مربوط به دفتر فنی کارگاه ساختمانی و تجهیزاتی جهت دفتر فنی در شهرستان خوی یا جلفا نیازمندیم .

متقاضیان محترم لطفا رزومه خود را از طریق تلگرام به شماره زیر ارسال نمایند:

منبع: وب سایت

هشدار پلیس فتا:

مراقب کلاهبرداران باشید! لطفا پس از برقراری تماس از طرف شرکت مبنی بر اینکه رزومه شما مورد قبول واقع شده است، در صورتیکه خواستار واریز کردن مبلغی پول به حساب شرکت شدند، اجتناب نموده و سریعا گزارش دهید!

هشدار ما:

“نیازمندی های استخدامی مهندسین عمران” به عنوان سامانه ای که آگهی های استخدامی مرتبط را جمع آوری و بازنشر می کند هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده نداشته و درج آنها به منزله تأیید آگهی نمی باشد! لذا خواهشمند است در مراحل استخدام نهایت دقت را بفرمائید.

ثبت نام در خبرنامه

برای دریافت آگهی های استخدام در ایمیل خود، لطفا در خبرنامه ثبت نام نمائید.لطفا صبر کنید…


ثبت نام شما در خبرنامه با موفقیت انجام شد. از این پس، آگهی های استخدامی را در ساعات ۳ بعد از ظهر و ۱۱ شب در ایمیل خود خواهید داشت.

عمران
← مطلب قبلی استخدام مهندس دفتر فنی دارای مدرک حداقل لیسانس در گرایش عمران جهت پروژه تصفیه خانه
مطلب بعدی → استخدام کارشناس ارشد معماری جهت شرکت مهندسین مشاور در دو ردیف شغلی
bigtheme